אוהבים מוזיקה? רוצים לנגן, ליצור ולהפיק באולפן הקלטות?
מגמת סאונד מעניקה לתלמיד ידע ומיומנויות בהפקה ובהקלטת מוזיקה באולפן ובהגברת מופע. כל זאת באמצעות היכרות עם אולפן ההקלטות, מערכות קול, תכנות עריכה ופוסט פרודקשן, הקלטות חיות והקלטות דיגיטליות. תלמידי המגמה מקליטים באולפן, בבית הספר ובאירועים שונים.

במהלך שלוש שנים נחשפים תלמידי המגמה לעולם הסאונד המוזיקה וההפקה . התלמידים רוכשים לעצמם כלים ליצירה והפקה עצמית של מוזיקה על כל גווניה.

 

מה לומדים?
התלמידים נהנים מאולפן הקלטות חדש ומאובזר הממוקם בבית הספר, חדר מוזיקה וחדרי מחשבים מתקדמים. בכיתות אלה הם לומדים טכנאות אולפן הקלטות, שיעור תקליטנות ויצירה ועריכה של מוזיקה על פלטפורמות ממוחשבות, בין השאר בתוכנת קיובקס.
התלמידים גם מתנסים בשיעורי מוזיקה ולומדים לנגן על אורגן, תופים, גיטרה וכלים נוספים.

בסוף הלימודים מקבלים:
1. תעודת גמר ממשלתית.
2. תעודת מקצוע
3. צבירת יחידות בגרות.

 

מה עוד לומדים?
בנוסף להתמחות העיקרית, התלמידים רוכשים מידע בעיצוב פסקול למידיות השונות: רדיו טלוויזיה וקולנוע. 
מיטב המורים והמרצים בארץ המתמחים בלימודי טכנאות האולפן הדיגיטלי Digital Sound Engineering מלמדים ומדריכים, והם אלו אשר גם שוקדים על תוכנית לימודים ייחודית שכוללת הן לימודי תאוריה והן התנסויות מעשית במעבדות ביה"ס ובאולפני הקלטה מקצועיים.

 

למי כדאי ללמוד?
הלימודים מתאימים במיוחד לתלמידים שעולם המוזיקה מעניין אותם, שרוצים לעבוד בהפקות ולייצר מוזיקה וכמובן לאנשים עם שמיעה מוזיקלית ואוריינטציה יצירתית בתחום המוזיקה.

 

איפה אפשר להשתלב במהלך ובסוף הלימודים?
אולפני הקלטות, הפקות מוזיקה, הופעות. התלמידים עובדים בזמן הלימודים כמפיקים ונגנים באולפן ההלקטות בבית הספר, עבור להקות ששוכרות את האולפן, מתנסים בעבודה פרקטית ומרוויחים כסף עבור השירות שהם מעניקים.

 

שכר ממוצע במשק עבור המקצוע:
פחות מ-5 שנות ניסיון – כ-7,500 ₪ בחודש
יותר מ-5 שנות ניסיון – כ-11,000 ₪ ויכול להגיע לסכומים גבוהים יותר

 

צפו בבוגרי מגמת סאונד ומוזיקה

הרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה. צרו קשר בטלפון 03-528-0953